O nas

Nasza historia

Fundacja rozpoczęła działanie na początku 2021 roku. 

Założyciele fundacji: Michał, Asia, Berenika i Kasia poznali się na studiach Sustainable Development na Uniwersytecie Warszawskim. Wkrótce dołączyły do nich Ewelina i Martyna. Razem tworzą kolektyw ekspertów i aktywistów, którzy chcą komunikować sprawy związane z naszą Ziemią. Połączyła ich troska o naszą Planetę i chęć do działania!

Poznaj nasz zespół

Michał Kruszyński Planet-A

Michał Kruszyński

Prezes Zarządu

Z wykształcenia Michał jest prawnikiem i specjalistą ds. zrównoważonego rozwoju. W wieku 21 lat założył Fundację Nowy Głos, która obecnie jest jedną z największych organizacji edukacyjnych w Polsce zajmujących się debatowaniem i wystąpieniami publicznymi.

Prezeska polskiego oddziału międzynarodowej organizacji Fashion Revolution, studentka kierunku Sustainable Development. Współzałożycielka nowego start-upu Sustainable Fashion Institute pracującego nad narzędziem wspierającym zarządzanie produkcją.

Joanna Maraszek - Planet-A

Joanna Maraszek

Wiceprezeska Zarządu

Inżynierka energetyki, studentka Sustainable Development. 

Współtwórczyni Project Tajikistan – Energia dla Edukacji oraz AGH Solar Boat. Przez 3 lata aktywnie wspierała kobiety w technologiach w ramach działalności w Perspektywy Women in Tech

Martyna Przestrzelska - Planet-A

Martyna Przestrzelska

Graficzka

Martyna jest osobą odpowiedzialną za to, jak wyglądamy! Studiuje na wydziale „Artes Liberales” UW, gdzie może łączyć pasje między różnorodnymi dziedzinami, takimi jak filozofia, kultura, sztuka oraz film. 

Berenika Pel - Planet-A

Berenika Pel

Członkini Zarządu

Licencjuszka kulturoznawstwa, studentka Sustainable Development. 
Pracuje w dziale Sustainability międzynarodowej korporacji, gdzie zdobywa wiedzę na temat tego, jak zmieniać świat, ograniczając środowiskowy impakt w biznesowej makroskali.

Katarzyna Hajdas Planet-A

Katarzyna Hajdas

Członkini Zarządu

Kasia pierwsze studia magisterskie ukończyła na wydziale WNPiSM, gdzie studiowała Bezpieczeństwo Wewnętrzne. Działaczka polskiej Partia Zieloni. 
Inicjatorka pierwszego Interdyscyplinarnego Koła Naukowego Zrównoważonego Rozwoju.

Skontaktuj się z nami!

Przewiń do góry

Cześć!

Dzięki za wypełnienie formularza, wkrótce odezwiemy się do Ciebie z paczką informacji!
Do usłyszenia!